W naszej szkole, w klasach 1-3, odbywają się niezwykłe cotygodniowe spotkania, podczas których zanurzamy się w świat emocji.

Tym razem klasa 2 zanurzyła się w świat kreatywności z pomocą morskich kamieni.

Inspiracje płynące z morza:

Kamienie stają się bohaterami historii: Dzieci tworzą opowieści o morskim życiu, plażowych przygodach i niezwykłych podróżach kamieni.

Talizmany na miarę wyobraźni: Kamienie zyskują imiona i stają się wyjątkowymi towarzyszami, pomagającymi oswajać emocje i radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Rozwój kreatywności bez granic: Tworzenie historii, rysowanie, malowanie - morskie kamienie inspirują do rozwijania wyobraźni i talentów plastycznych.

Na zajęciach z emocji poznajemy emocje i uczymy się z nimi pracować. Budujemy poczucie wlasnej wartości u dzieci i wzmacniamy wiarę we własne możliwości.

"Bajka o morskim kamieniu" to:

Czas na relaks i oderwanie się od codziennych trosk.
Możliwość poznania siebie i swoich emocji.
Szansa na rozwój kreatywności i talentów.
Wzmocnienie więzi z rówieśnikami i budowanie pozytywnych relacji.

magiczne kamienie
magiczne kamienie 2 2