Wychowanie przez sztukę - siła holistycznego nauczania

W Dobrej Szkole wierzymy w moc sztuki jako narzędzia edukacji. To nie tylko "świat barw" i "świat dźwięków", ale przede wszystkim droga do holistycznego rozwoju, pobudzająca wyobraźnię, myślenie i działanie. Dlatego tak ważny był dla nas udział wszystkich dzieci w koncercie "Przygoda w bibliotece", niezależnie od ich artystycznych uzdolnień.

Wiosenne spotkanie z bajkowymi postaciami

Koncert, w całości przygotowany przez uczniów i nauczycieli Dobrej Szkoły, odbył się 18 i 19 marca 2024 roku. Publiczność mogła poczuć wiosnę, ciepłą atmosferę i emocje aktorów, a także spotkać bajkowe postaci z dziecięcych książek. Przesłaniem spektaklu było zachęcenie do czytania książek i inauguracja szkolnej akcji czytelniczej.

Wśród gości samorządowcy, przyjaciele i rodziny

Nasze występy zaszczycili swoją obecnością samorządowcy, przedstawiciele lokalnych instytucji, przyjaciele szkoły, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i dzieci z przedszkoli. Bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu - byliście najwspanialszą widownią!

Podziękowania dla aktorów, nauczycieli i Chodzieskiego Domu Kultury

Słowa uznania kierujemy również do naszych aktorów i nauczycieli, dla których teatralne wyzwanie było świetną zabawą i okazją do zaprezentowania talentów. Dziękujemy również Chodzieskiemu Domowi Kultury za udostępnienie sali.

Koncert "Przygoda w bibliotece" to dowód na to, że sztuka łączy, bawi i uczy. Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia artystyczne w Dobrej Szkole!

Zapraszamy do obejrzenia:

przedstawienie