W klasach 1 i 3 odbywają się zajęcia z robotem Photon.

Jest to nowoczesne urządzenie, które umożliwia naukę programowania w przystępny i atrakcyjny sposób.

Największą zaletą robota Photon jest to, że można dostosować programowanie do różnych grup wiekowych. Dzięki temu zajęcia są odpowiednie zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Uczniowie w klasie 1 poznają podstawy programowania, takie jak kierunki, odległości i kształty. W klasie 3 zaś mają możliwość tworzenia bardziej złożonych programów, takich jak gry czy aplikacje.

Zajęcia z robotem Photon są bardzo atrakcyjne dla dzieci. Uczniowie z entuzjazmem podejmują wyzwania związane z programowaniem.

Jesteśmy dumni, że dzięki wspólnym działaniom całej społeczności szkolnej mogliśmy zdobyć robota Photon. Jest on cennym narzędziem edukacyjnym, które przyczynia się do rozwoju umiejętności informatycznych naszych uczniów.

robot
mini robot