Magia Świąt sprawiła, że cuda się zdarzają

W tym roku magia Świąt sprawiła, że stało się coś niezwykłego. Podczas kiermaszu świątecznego, nasza szkoła zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Ani, naszej uczennicy i podopiecznej Fundacji Złotowianka. Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem, pobiwszy zeszłoroczny rekord.

Dzięki hojności naszych darczyńców udało nam się zebrać 4173 złotych. To ogromna kwota, która pozwoli Ani na  leczenie i rehabilitację.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę. Dzięki Wam możemy pomóc Ani w jej walce o zdrowie i sprawność.

Ania jest dzielną i pełną życia dziewczynką. Konieczna jest dla niej długotrwała rehabilitacja, która pozwoli jej odzyskać sprawność.

Bardzo liczymy na to, że dzięki naszej zbiórce Ania będzie mogła powrócić do szkoły i do pełnego życia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom.

dla Ani
mini ania