22. października – obchodzimy Dzień Dyrektora Szkoły.

Dzień ważny i potrzebny, bo ważna jest dla nas Pani Dyrektor, jej osoba i jej praca.
W ramach naszej wdzięczności przygotowaliśmy cudów moc od uczniów każdej klasy, od rodziców i nauczycieli.
Pani Dyrektor, życzymy uśmiechu, pozytywnej energii, radości z pracy oraz zachowania równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym, dodatkowo w dniu dzisiejszym wielu niespodzianek.
Dziękujemy za Pani trudną, odpowiedzialną, ważną i potrzebną pracę oraz za przyjazną atmosferę jaką Pani tworzy w DOBREJ SZKOLE.
Na znak podziękowania, wśród licznych upominków, Pani Dyrektor otrzymała koronę misternie wykonaną przez mistrza sztuki jubilerskiej, który radzi sobie z najtrudniejszym zleceniem.
Pani Dyrektor, dziękując, zwolniła uczniów ze wszystkich form sprawdzających w Dniu Dyrektora Szkoły.

dzień dyrektora
dzien dyr szk mini