W dniu 02.02.2021r. zostały wręczone nagrody za ostatnie konkursy w naszej szkole.

Podsumowaliśmy konkurs przyrodniczy Świetlik, który był organizowany w na początku roku szkolnego. Największą ilość punktów procentowych w naszej szkole zdobył Antoni Bączkiewicz z klasy 2.

Podsumowana została również akcja Nadleśnictwa Podanin "Za kasztany i żołędzie wiedzy ci przybędzie" Dzieci, które uzbierały powyżej 50kg, otrzymały upominki. Najwięcej uzbierał Artemiusz Borcuch z klasy 1. Jako szkoła uzbieraliśmy 850kg.

Kolejnym konkursem, jaki został podsumowany był konkurs na Kartkę propagującą segregowanie plastiku. Konkurs był organizowany z okazji Akcji Sprzątania Świata: Alicja Pietruszka z klasy 1, Julia Cofta, maria Przybylak z klasy 2, Maja Bączkowska z klasy 3.
Nagrody za udział w akcji sprzątania świata -  posprzątaj swój kawałek Polski - Dawid Kryk klasa 1, Ignacy Nochowicz klasa 3.

Jednym z najświeższych konkursów był konkurs - Quiz wiedzy o pingwinach, przeprowadzony na platformie Quizizz. Tutaj wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udzał.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy :)

nagrody 3
nagrody mini