22. października – Dzień Dyrektora Szkoły.
To wyjątkowe święto, dzięki któremu możemy docenić ciężką pracę osób, bez których ciężko byłoby mówić o szkole.

Wszyscy wiemy, że czas jest trudny, a spraw pilnych przybywa, ciągłe zmiany, zawirowania, procedury, wymagania, sprawozdania, telefony i zastępstwa, szybkie i ważne decyzje, są to tylko niektóre z codziennych czynności.
Postanowiliśmy wesprzeć naszą Panią Dyrektor, żeby poczuła jak bardzo jest dla nas ważna.
Dla Pani Dyrektor, Małgorzaty Olejniczak 22. października był dniem pełnym niespodzianek.
Cała społeczność szkoły, czyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i personel szkoły w tajemnicy szykowali ten wyjątkowy dzień od tygodni. ?
Takiego wsparcia nie spodziewała się Pani Dyrektor, a nawet organizatorzy szkolnego wydarzenia. Pani Dyrektor zebrała mnóstwo pozytywnej energii, podarunków i dowodów sympatii. Przy tym wsparciu zdalne, hybrydowe, czy stacjonarne nauczanie nie jest straszne.

Organizatorzy święta dziękują za współpracę uczniom, rodzicom i nauczycielom.
Jesteście wspaniali.

dzień dyrektora