Dzieci z klasy trzeciej, w ramach tygodnia o poezji, mieli za zadanie napisać wiersz.
Najpierw na początku tygodnia udaliśmy się do szkolnego ogrodu na poszukiwanie nietypowych wyrazów. Wyrazy te miały nam posłużyć jako inspiracja do napisania wiersza/rymowanki.

Przepiękne i pomysłowe rymowanki (również z pomocą rodziców) powstały w notesie zajęć na Teamsie.

ZOBACZ TUTAJ

Pomimo, iż chodzimy normalnie do szkoły (i mamy nadzieję, że zostanie tak jak najdłużej ;)), to pracujemy również zdalnie. Staramy się przeplatać umiejętność nauki „normalnej” w szkole z nauką online. Dzięki temu współpracujemy ze sobą popołudniami i wspólnie myślimy nad jakimś problemem. Np. w zeszłym tygodniu robiliśmy plakaty reklamujące piekarnię: