Wigilia online po raz pierwszy w życiu! Świąteczne spotkania online to nie lada gratka. Ale nie dla nas.

Było smacznie (każdy z piernikami) i świątecznie.
Klasy 1-3 spotkały się wraz z wychowawczyniami wspólnie na jednej lekcji i zagrały drużynowo w grę świąteczną. Emocji było co nie miara.
Klasy starsze również świętowały na Teamsowych spotkaniach.

18. grudnia samorząd klasy siódmej - Amelia Przewoźna i Zosia Dymek, zorganizowały klasową Wigilię online!
Była to wspaniała przygoda, dzięki której klasa siódma mogła świątecznie przenieść się w czasie, od starożytności do przyszłości.
Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań, w których musieli wykazać się koncentracja, umiejętnością słuchania i rozumienia.
Bożonarodzeniowa zabawa edukacyjna, to świetny sposób na wigilijny świąteczny czas.
Brawa dla organizatorów i uczestników.

Najczęściej życzliśmy sobie...by po feriach spotkać się w szkole. Tego życzymy wszystkim!

wigilie online