dzień życzliwości

21 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości.

Idea święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalnie brzmi: HELLO WORD DAY, co symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hello do przynajmniej 10 osób dziennie.

Obecnie dzień życzliwości obchodzony jest w 180 państwach, a w Polsce od 2006 roku. Celem święta jest uwrażliwianie ludzi na wzajemną życzliwość, a także wzbudzanie pozytywnych emocji. Przesłanie jest bardzo proste – bądźmy życzliwi codziennie a nie tylko od święta !!!
Pamiętajcie, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.
Dzień Życzliwości to okazja, by z życzliwością i miłością dla Was zrealizować projekt muzyczny  All You Need Is Love.
Brawa dla Chodzieski Dom Kultury, dla Marcina Kity, dla artystów, dla Estery Naczk Suska, Jakuba Herforta, Czarka Górskiego, Adama Michalskiego, dla uczniów, rodziców i nauczycieli Dobrej Szkoły.
Tego dnia również realizowaliśmy zdalne lekcje na temat życzliwości. Uczyliśmy się, czym jest życzliwość, jak okazywać życzliwość innym, dlaczego warto być życzliwym...
Zapraszamy.