W sobotę, 08.czerwca, nasza szkoła wzięła udział w Chodzieskich Targach Gospodarczych, gdzie zaprezentowaliśmy się w wyjątkowej odsłonie - jako prawdziwa wioska indiańska!

Nasze stoisko wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających targi. Uczniowie, przebrani w stroje indiańskie, z zaangażowaniem prowadzili warsztaty z wyonywania łapaczy snów, koralikowych bransoletek, string art, czy tatuaży. Można było podziwiać rękodzieło wykonane różnymi technikami indiańskimi.

Największym hitem okazały się teepee, czyli tradycyjne indiańskie namioty, w którym można było odpocząć i poczuć atmosferę wioski indiańskiej. Dzieci chętnie brały udział w zabawach z indiańską tematyką, a dorośli mogli dowiedzieć się więcej na temat Dobrej Szkoły.

Udział w Chodzieskich Targach Gospodarczych był dla nas niezwykłym doświadczeniem. Mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę szerszej publiczności, pokazać talenty i umiejętności naszych uczniów oraz zaszczepić w odwiedzających pasję do poznawania innych kultur.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

Mamy nadzieję, że ta podróż do wioski indiańskiej na długo pozostanie w waszej pamięci!

Dziękujemy Chodzieski Klub Gospodarczy, w tym Komisji Konkursowej Chodzieskich Targów Gospodarczych za wyróżnienie w konkursie NAJLEPSZA PROMOCJA.

targi
miniaturka