W piątek, 9 lutego 2024 roku, w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Impreza okazała się prawdziwym hitem!

Szkoła zamieniła się w magiczną krainę, pełną kolorowych strojów, roztańczonych uczniów i radosnej atmosfery. Już od progu witały nas dźwięki skocznej muzyki, a zapach pysznych potraw zachęcał do zabawy.

Uczniowie bawili się wyśmienicie, tańcząc w rytm znanych hitów, śpiewając karaoke i biorąc udział w licznych pokazach. Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw karnawałowych, takich jak wyścigi na kocach i gorące poduchy.

Na wszystkich czekał również bogato zastawiony stół, uginający się od pysznych potraw, ciast i napojów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i zaspokoić swój głód po szaleńczych tańcach.

Bal karnawałowy był doskonałą okazją do integracji uczniów i wspólnej zabawy. To był wyjątkowy czas, pełen radości i śmiechu, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia! Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek, bo ferie zimowe już się rozpoczęły! Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!

bal mini
bal