Za nami najważniejsze święto w roku szkolnym - Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień, którego nazwa, być może nie wskazuje, ale obejmuje wszystkich nas w takich samych proporcjach.
Jest to święto naszych uczniów, którzy każdego dnia nabywają nową wiedzę i umiejętności, są wytrwali i silni w osiąganiu swoich celów. Ten dzień jest również powodem do świętowania dla naszych rodziców, gdyż, to oni ściśle współpracując ze szkołą, okazują swoim dzieciom wsparcie, a nas nauczycieli wspierają udzielając wskazówek oraz okazując swoje zaangażowanie. 
To również święto nauczycieli, którzy każdego dnia sprawiają, że Dobra Szkoła jest drugim domem naszych uczniów, dziękujemy Wam za to że czynicie każdy dzień szkoły atrakcyjnym dla dzieci. 
To święto, to okazja do podziękowania pracownikom obsługi, dzięki którym ten drugi dom jest czysty, bezpieczny i przytulny. 
Dyrektorzy również świętują, a im dziękujemy za to, że poświęcają każdą wolną chwilę na to, aby sprawić, żeby nasza szkoła działała sprawnie i bezpiecznie. 
To święto jest również świętem pracowników emerytowanych oraz przyjaciół szkoły, którzy zawsze służą nam ciepłym słowem, wsparciem oraz radą. 
Ostatni, ale nie najmniej ważni, są pracownicy administracji, którzy nie zawsze widoczni na co dzień sprawiają, że nasza szkoła ma solidne podstawy do funkcjonowania i rozwijania się.” 
Sylwia Grochowska – dyrektor szkoły.

DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
DEN
mini