Dobra Szkoła ćwiczy w domu

Teraz, gdy musimy zmienić swoje życie, ograniczając je do domowych pieleszy, mamy dwa cele: zostać w domu, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa i jednocześnie ograniczyć siedzący tryb życia. Jak tego dokonać? #dobraszkolacwiczywdomu

Proponujemy ćwiczyć i ruszać się w domu. Możemy wykorzystać do tego dowolne kanały YT, konsole do gier, czy muzykę z radia. Włączamy, wołamy całą rodzinę i…ćwiczymy razem.

W Hiszpanii czołowi trenerzy wyszli z inicjatywą #yomemuevoencasa, czyli przeprowadzam się do domu i udostępniaja filmiki przykładowych ćwiczeń. Hiszpanie podjęli temat i wstawiają na portale społecznościowe filmiki, jak ćwiczą lub tańczą całymi rodzinami.

Naszą propozycją jest #dobraszkolacwiczywdomu, poniżej macie przykłady filmików, do których miło się ćwiczy i tańczy. Czekamy na Wasze fimiki jak ruszacie się w domu na grupie FB. Do grupy mają dostęp tylko pracownicy, uczniowie i rodzice Dobrej Szkoły. Filmy zostaną udostępnione po zatwierdzeniu przez administratora. Najciekawsze, po powrocie do szkoły, nagrodzimy.

Ważne – oznaczaj filmiki hashtagiem #dobraszkolacwiczywdomu

Na pierwszy ogień polecam aplikację, którą znają zwłaszcza najmłodsi z naszej szkoły:

GONOODLE

A tu przykłady z internetu:

Edit, 21 kwietnia 2020r. rostrzygnięcie konkursu. Serdecznie gratulujemy!

A. Ambrożuk